Céges Rendezvény
A Creppy tökéletes választás csapatépítésekhez, évzárókhoz vagy üzleti vacsorákhoz. Inspiráló környezet, profi szervezés és élményközpontú gasztronómia garantálja a sikeres eseményt.
A Creppy tökéletes választás csapatépítésekhez, évzárókhoz vagy üzleti vacsorákhoz. Inspiráló környezet, profi szervezés és élményközpontú gasztronómia garantálja a sikeres eseményt.
APERITIF:
pezsgős köszöntés (alkoholos és alkohol mentes pezsgők)
RÖVIDITAL:
egy pohár pálinka vagy alkoholos rövidital
LIMONÁDÉVARIÁCIÓK KANCSÓBAN, ÁSVÁNYVÍZ - asztalon bekészítve:
Creppy Limonádé:
(Házi limonádé friss citrusokkal)
Creppy ízesített limonádé:
(Shrek limonádé, Sunny Gum limonádé, Gyümölcsízű limonádé)
Ásványvíz:
(Szénsavas, szénsavmentes Naturaqua 0,75 l)
SÓS PALACSINTATÁLAK - 2 személyes bőségtál palacsintakülönlegességekkel:
Zeusz palacsintatál:
(Gyros fűszerezésű pulykahús, olívabogyó, lilahagyma és paradicsom, szezámmagos palacsintában, feta sajttal, tzatzikivel)
Rántott palacsintatál:
(Rakaván palacsinta=mustáros csirkemell, bacon, karavánsajt palacsintába tekerve, szezámmagospalacsintabundában rántva, vegyes savanyúsággal, Rántott Camembert palacsinta= camembert sajttal töltött rántott palacsinta mandulás palacsintakéregben, házi meggymártással)
Svejk palacsintatál:
(Vörösboros marhapörkölt, juhtúrós tejföllel locsolt, zöldséges palacsintatekercsekkel, szalonnatepertővel)
VÁLASZTHATÓ DESSZERTPALACSINTA (kisadag) - az alábbiak közül:
Aloha palacsinta:
(Kakaós palacsintatésztában Nutella, ananász, banán, vanília öntettel, tejszínhabbal)
Túróvarázs palacsinta:
(Palacsintába varázsolt őszibarackos túrókrém, vanília pudinggal bűvölve)
Gundel palacsinta:
(Rumos mazsolás diótöltelékkel töltött palacsinta forró étcsokoládé szósszal, kívánságra flambírozva)
Amennyiben étel-intoleranciában szenvedő vendég is van a csapatban, számára speciális, Vitalitás étlapunkról is lehet tudtok palacsintás ételt választani!
Vitalitás ételeinkről még több info itt található:
https://creppy.hu/vitalitas-palacsintak-tapanyagok
💰 Ára: 15 180 Ft/fő
Egyéb tudnivalók:
A rendezvényre szánt ételek listáját kérjük előre leadni.
Rendezvényajánlatainkat minimum 8 fős foglalás esetén tudjuk biztosítani.
Behozott torta esetén 300 Ft / fő szervizköltséget számolunk fel.
Behozott ital esetén 1500 Ft / fő dugódíjat számolunk fel.
Köszönjük megértéseteket és együttműködéseteket!
Rendezvényajánlataink árai 10% szervízdíjat tartalmaznak!
Foglalj asztalt online - gyorsan és egyszerűen!
Várunk szeretettel minden nap hétfőtől vasárnapig 12:00-22:00 között.
Asztalt foglalni mindenképpen érdemes, főleg hétvégi napokra, ünnepnapokra, illetve hétköznapokra a vacsoraidőszakra is, hogy tuti meglegyen a helyetek!