Szakács

Miskolc és a környék egyik legnépszerűbb, országos elismertséggel rendelkező exkluzív étterme kínál SZAKÁCS munkát. A Creppy különleges palacsintás étel kompozícióival kápráztatja el vendégeit, mely csapat most új tagokat keres. Teljes körű betanítási rendszerrel dolgozunk, mely alapján karrier lehetőséget, folyamatos előrelépést biztosítunk, egyre növekvő bérezéssel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, egyre növekvő bérezés

  • Teljes munkaidős, bejelentett főállású munkaviszony

  • Hosszú távú, stabil munkaviszony

  • Teljeskörű betanítási rendszer

  • Folyamatos előrelépési lehetőség, szakmai fejlődés

  • Jó hangulatú fiatal csapat, segítőkész munkatársak

  • A legmodernebb gépekkel és eszközökkel felszerelt konyha

  • Minőségi, egyedi alapanyagokkal történő munkavégzés

  • Dolgozói kedvezmények

  • Munkaruha folyamatos biztosítása

Legfőbb feladatok:

  • Alapanyagok előkészítése, feldolgozása

  • Konyhai ismeretek alkalmazása: ételkészítés

  • Különleges óriáspalacsintatészták sütése, tányérdíszítés, tálalás.

  • Konyhai eszközök és a munkaterület tisztán tartása, takarítása.

Elvárások:

  • Középfokú szakmai (szakács) végzettség,

  • 1-2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

  • Konyhai alapismeretek, főzési technikák ismerete

  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség

  • Csapatban történő munkavégzés

  • Szakmai nyitottság, érdeklődés és igény a fejlődésre

  • Esti hazajárás (22:00 után) megoldott legyen

  • Hétvégi munkavégzés vállalása